Plan zajęć

Plan zajęć - PONIEDZIAŁEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
17.00 – 18.00
Hip Hop 7 - 9 gr. początkująca
17.00 – 18.00
Akrobatyka nowy nabór gr. I do 9 lat
18.15 - 19.15
TRX gr. I
18.00 – 19.00
Akrobatyka gr. średnio zaawansowana
19.00 – 20.00
Metamorfoza VII edycja START 22.09
18.30 – 19.30
Zumba Fitness
19.00 – 20.00
BPU gr. I
21.15 - 22.30
B.K.Skansen
20.15 – 21.15
TRX gr. II
19.30 – 20.30
Salsation
20.00 – 21.00
BPU gr. II
20.30 – 21.30
Metamorfoza reaktywacja START 22.09

Plan zajęć - WTOREK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.30 – 17.15
Mini maluch Hip Hop 4-6 lat
16.45 – 17.30
Zumba Kid's 3 - 6 lat
16.00 - 17.00
Akrobatyka gr. początkująca
17.15 – 18.15
Hip Hop 13+ gr. początkująca
17.30 – 18.15
Zumba Kid’s 7 - 9 lat
17.30 – 18.30
Hip Hop 7 – 9 gr. średnio zaawansowana
17.00 – 18.00
Akrobatyka gr. zaawansowana
18.30 – 19.30
Zdrowy kręgosłup gr. I
TRWAJĄ ZAPISY
18.15 - 19.15
Zumba Fitness dla Pań gr.I
18.30 – 19.30
Total Body Workout gr. I
18.00 – 19.00
Turbo spalanie Wolne miejsca
19.30 – 20.30
Body Fit
19.15 - 20.15
Zumba Fitness dla Pań gr.II
19.30 – 20.30
Body Art
19.00 – 20.00
Trampoliny
20.30 – 21.30
Body Wellness
20.15 – 21.15
Pilates
20.30 – 21.30
Total Body Workout gr. II
20.00 - 21.00
Step
TRWAJĄ ZAPISY

Plan zajęć - ŚRODA

SALA ASALA BSALA CSALA D
17.00 – 18.00
Break dance gr. początkująca
16.15 - 17.15
Hip Hop 10-12 gr. początkująca
18.15 - 19.15
TRX gr. I
17.00 – 18.00
Akrobatyka gr. średnio zaawansowana
19.00 – 20.00
BPU gr. I
19.15 – 20.15
Metamorfoza VII edycja START 22.09
18.15 – 19.15
Metamorfoza reaktywacja START 22.09
18.15 - 19.15
Zumba Fitness gr. poczatkujaca
20.00 – 21.00
BPU gr. II
TRWAJĄ ZAPISY
20.15 – 21.15
TRX gr. II
19.15 – 20.15
Zumba Fitness
21.15 - 22.30
B.K.Skansen
20.15 – 21.15
Salsation

Plan zajęć - CZWARTEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.30 – 17.15
Mini Maluch 4 - 6 lat
16.30 – 17.30
Hip Hop 13 + gr. początkująca
16.00 - 17.00
Akrobatyka gr. początkująca
17.15 – 18.15
Hip Hop 7 - 9 gr. początkująca
17.30– 18.15
Zumba Kid’s 3 - 6 lat
17.30 – 18.30
Hip Hop 7 – 9 gr. średnio zaawansowana
17.00 – 18.00
Akrobatyka gr. zaawansowana
18.30 – 19.30
Zdrowy kręgosłup gr. I
18.15 - 19.15
Zumba Fitness dla Pań gr.I
18.30 – 19.30
Total Body Workout gr.I
18.00 – 19.00
Turbo spalanie wolne miejsca
19.30 – 20.30
Body Fit
19.15 - 20.15
Zumba Fitness dla Pań gr.II
19.30 – 20.30
Body Art
19.00 – 20.00
Trampoliny
20.30 – 21.30
Body Wellness
20.15 – 21.15
Pilates
20.30 – 21.30
Total Body Workout gr. II
20.00 - 21.00
Stretching
TRWAJĄ ZAPISY

Plan zajęć - PIĄTEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.30 - 17.30
Hip Hop 10-12 początkująca
16.45 – 17.30
Zumba Junior od 9 lat
TRWAJĄ ZAPISY
17.30 – 18.30
Break dance gr. początkująca
17.30 – 18.15
Zumba Kid’s 7 - 9 lat
19.00 – 20.00
Metamorfoza VII edycja START 22.09
17.30 – 18.30
Akrobatyka nowy nabór gr. II od 9 lat
19.30 – 20.30
Kurs tańca towarzyskiego
TRWAJĄ ZAPISY
18.15 - 19.15
Zumba Fitness
20.00 – 21.00
Metamorfoza reaktywacja START 22.09
18.30 – 19.30
BPU + płaski brzuch
20.30 – 21.30
Salsation
TRWAJĄ ZAPISY
19.15 – 20.15
TRX
19.30 - 20.30
Aktywna mama
20.15 – 21.15
TRX gr. II

Plan zajęć - SOBOTA

SALA ASALA BSALA CSALA D
12.00 – 13.00
Runmageddon Trening
13.00 – 14.00
Cross Fit

Plan zajęć - NIEDZIELA

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.30 – 18.30
TRX wolna sala
16.30 – 17.30
Pole dance gr. początkująca od podstaw
17.30 – 18.30
Pole dance gr. średnio zaawansowana