Plan zajęć

Plan zajęć - PONIEDZIAŁEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16:15 - 17:00
Mini Maluch
Hip Hop
( 4-6 lat)
16:15 - 17:15 16:00 - 17:00
17:00 - 17:45
Balet dla dzieci wolne miejsca
17:15 - 18:15 17:00 - 18:00
Akrobatyka sportowa
gr. śr. zawaansowana
17:45 - 18:45
18:15-19:15
Zumba Fitness
18:00 - 19:00
Akrobatyka sportowa
gr. zaawansowana
19:00 - 20:00
Kettlebell wolne miejsca
18:45-19:45
TRX gr. I wolne miejsca
19:15 - 20:15
Latino Ladies
19:00-20:00
BPU + płaski brzuch
20:00 - 21:00
Taniec użytkowy w parach
19:45-20:45
TRX gr. II
20:15 - 21:15
Pilates brak miejsc
20:00 - 21:00
Metamorfoza 11 edycja START 23.09.2019
20:45- 22:00
Hip Hop 27 + trwają zapisy

Dyżury trenerów:
☑️ Marek Kisiel

Plan zajęć - WTOREK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16:00 - 16:45
Zajęcia wokalne trwają zapisy
16:15 - 17:15
Boks od 7 lat
gr. początkująca trwają zapisy
16:45 - 17:30
Zumba Kid's 3-6 lat
16:30 - 17:30
Hip Hop 13 +
gr. poczatkująca
16:30 - 17:30
Hip Hop 10-12
gr. średnio
zaawansowana
17:15 - 18:15
Hip Hop 7-9 lat
17:30 - 18:15
Zumba Kid's 7+
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
Hip Hop 10-12
gr. początkująca
18:30 - 19:30
Zdrowy Kręgosłup brak miejsc
18:15-19:15
Zumba Fitness
gr. początkująca
18:30-19:30
Trampoliny
18:30-19:30
Total Body Workout
19:30 - 20.30
Belly Dance
trwają zapisy
19:15-20:15
Zumba Fitness
19:30-20:30
Bungee Fit brak miejsc
19:30-20:30 Body Art
20:30 - 21.30
Yoga
trwają zapisy
20:30 - 21:30
Boks dla dorosłych wolne miejsca
20:30-21:30
Total Body Workout

Dyżury trenerów:

☑️ Diana Wąsiewicz
☑️ Maciej Brzostowski

 

Plan zajęć - ŚRODA

SALA ASALA BSALA CSALA D
16:15 - 17:15
Break dance
gr. początkująca
16:15 - 17:00
Mini Maluch
Hip Hop 4-6 lat
16:15 - 17:15
16:00- 17:00
17:15 - 18:15
17:00 - 18:00
17:15 - 18.15
17:00- 18:00
Akrobatyka Sportowa
gr. śr. zaawansowana
18.15-19:15
Zumba Fitness
18:00 - 19:00
TRX gr. I wolne miejsca
18:15 - 19:15
Metamorfoza 11 edycja
18:00- 19:00
Akrobatyka Sportowa
gr. zaawansowana
19:15 - 20:15
Salsa Ladies Styling
19:00 - 20:00
TRX gr. początkująca wolne miejsca
19:15-20:15
Strong by Zumba wolne miejsca
19:00-20:00
BPU + płaski brzuch
20:15 - 21:15
Taniec na szpilkach. Trwaja zapisy
20:00 - 21:00
TRX gr. II
20:15 - 21:15
Pilates brak miejsc

Dyżury trenerów:

☑️ Krystian Pieloch

 

Plan zajęć - CZWARTEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16:00 - 16:45
Zajęcia Wokalne trwają zapisy
15:45 - 16:30
Balet dla dzieci wolne miejsca
16:00 - 16:45
Akrobatyka Sportowa
początkująca nowy nabór do 9 lat chłopcy
16:15 - 17:15
Boks 7+
gr. początkująca
16:45 - 17:30
Zumba Kid's 3-6 lat
16:30 - 17:30
Hip Hop 13 +
gr. początkująca
16:45 - 17:30
Akrobatyka Sportowa
początkująca nowy nabór do 9 lat dziewczynki
17:15 - 18:15
Hip Hop 7 - 9 lat
17:30 - 18:15
Zumba Kid's 7+
17:30 - 18:30
17:30 - 18:30
Akrobatyka Sportowa
początkująca nowy nabór 10 +
18:30 -19:30
Zdrowy Kręgosłup brak miejsc
18:15-19:15
Zumba Fitness
gr. początkująca
18:30-19:30
Trampoliny
18:30-19:30
Total Body Workout
19:30 - 20:30
Belly Dance
trwają zapisy
19:15-20:15
Zumba Fitness
19:30-20:30
Bungee Fit
19:30-20:30
Body Art
20:30 - 21:30
Yoga
trwają zapisy
20:30 - 21:30
Boks dla dorosłych wolne miejsca
20:30-21:30
Total Body Workout

Dyżury trenerów:
☑️ Natalia Stefańska
☑️ Maciej Brzostowski

 

Plan zajęć - PIĄTEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16:15 - 17:15
Break Dance
gr. początkująca
16:30 - 17:30
Piątki Lansu
16:15 - 17:15
Hip Hop 10-12
gr. początkująca
17:15 - 18:15
17:30 - 18:30
Hip Hop 10-12
gr. śr. zaawansowana
17:15 - 18:15
18:15 - 19:15
Zumba Fitness gr.początkująca
trwają zapisy
18:30 -19:30
Metamorfoza 11 edycja
18:15 - 19:15
Kurs tańca towarzyskiego w parach.
18:30 - 19:30
BPU + płaski brzuch
trwają zapisy
19:15 - 20:15
Kettlebell wolne miejsca
19:30 - 20:30
TRX gr. II
19:15 - 20:15
Strong by Zumba
19:30 - 20:30
20:30 - 21:30
Hip Hop 27 + trwają zapisy

Plan zajęć - SOBOTA

SALA ASALA BSALA CSALA D
10:00 - 11:00
Zajęcia Kreatywne
10:15 - 11:15
BOKS 7 +
10:00 - 11:00
Jump Kid's
10:00 - 11:00
Runmageddon trening

Plan zajęć - NIEDZIELA

SALA ASALA BSALA CSALA D