Plan zajęć

Plan zajęć - PONIEDZIAŁEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.00 - 17.00 Zajęcia Kreatywne 16.15 - 17.00
Mini Maluch Hip-Hop
(4-6lat)
16.15 - 17.15
Hip-Hop 13+
gr. śr.zaawansowana
16.00 - 17.00
Akrobatyka Sportowa Nowy Nabór 10+
17.00 - 18.00
Hip-Hop 10-12 gr. początkująca
17.00 - 18.00
Hip-Hop 7-9 gr.zaawansowana
17.15 - 18.15
Homie's Crew
17.00 - 18.00
Akrobatyka sportowa
gr. śr.zaawansowana
18.15 - 19.15
Problematic gr. zamknięta
18.15 - 19.15
TRX gr. I
18.15 - 19.15
Zumba Fitness
18.00 - 19.30
United Crew
19.15 - 20.15
Kettlebell trwają zapisy
19.15 - 20.15
TRX gr.początkująca
19.15 - 20.15
Salsation start zajęć listopad
19.30 - 20.30
BPU + płaski brzuch
21.15 - 22.30
B.K.Skansen
20.15 - 21.15
TRX gr.II
20.30 - 21.30
Pilates
20.30 - 21.30
Metamorfoza 9 edycja

Dyżury trenerów:
☑️ Marek Kisiel – poniedziałki 17:30-18:00
☑️ Adrianna Rajkowska – poniedziałki i środy 19:00-20:00

W każdy poniedziałek i środę w godzinach 19:00-20:00 możecie sprawdzić wagę i parametry swojego ciała. Zapraszamy!

 

Plan zajęć - WTOREK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.00 - 16.45
Zumba Mini (trwają zapisy)
16.15 - 17.15
Hip-Hop 13+ gr.początkująca
16.45 - 17.30
Zumba Kid's
(3-6lat)
16.00 - 17.30
B.K. Team
16.00 - 17.00
Akrobatyka gr. początkująca
17.15 – 18.15
Hip-Hop 7-9 gr.początkująca
17.30 - 18.15
Zumba Kid's
7 +
17.30 - 18.30
Fresh Kid's
17.00 – 18.00
Akrobatyka gr. zaawansowana
18.30 - 19.30
Zdrowy Kręgosłup
18.15 – 19.15
Zumba Fitness gr.I zajęcia od października
18.30 – 19.30
Trampoliny
18.30 - 19.30
Total Body Workout gr.I
19.30 – 20.30
Hip-Hop 27+
nowa grupa trwają zapisy
19.15 – 20.15
Zumba Fitness gr.II zajęcia od października
19.30 – 20.30
Body Fit
19.30 - 20.30
Body Art
20.15 – 21.15
zdr.kręgosłup
Jolanta Lul
20.30 – 21.30
Total Body Workout gr.II

Dyżury trenerów:

☑️ Diana Wąsiewicz – wtorki 16:30-16:45
☑️ Maciej Brzostowski – wtorki i czwartki 18:00-18:30

 

Plan zajęć - ŚRODA

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.00 - 17.00
C.T. Young
16.15 - 17.00
Minia Maluch Hip-Hop
(4-6lat)
16.15 - 17.15
Bang Bang
16.00 - 17.00
Hip-Hop 10-12 gr.początkująca
17.00 - 18.00
Break Dance gr.początkująca
17.00 - 18.00
Hip-Hop 7-9 gr.zaawansowana
17.15 - 18.15
Homie's Crew
17.00 – 18.00
Akrobatyka
gr. średnio zaawansowana
18.15 - 19.15
Kettle bell Metamorfoza gr. I
18.15 - 19.15
TRX gr.I
18.15 - 19.15
Zumba Fitness
18.00 - 19.30
United Crew
19.15 - 20.15
Kettlebell metamorfoza gr. II
19.15 - 20.15
TRX gr. początkująca wolne miejsca
19.15 - 20.15
Pole dance gr. I
19.30 - 20.30
BPU + płaski brzuch
21.15 - 22.30
B.K.Skansen
20.15 - 21.15
TRX gr.II
20.30 - 21.30
Pole Dance gr.II
20.30 - 21.30
Pilates

Dyżury trenerów:

☑️ Krystian Pieloch – środy 18:30-18:45
☑️ Adrianna Rajkowska – poniedziałki i środy 19:00-20:00

 

W każdy poniedziałek i środę w godzinach 19:00-20:00 możecie sprawdzić wagę i parametry swojego ciała. Zapraszamy!

 

Plan zajęć - CZWARTEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.00 - 16.45
Zumba Mini (zajęcia z rodzicami) trwają zapisy
16.15 – 17.15
Hip-Hop 13+ gr.początkująca
16.45 - 17.30
Zumba Kid's
(3-6lat)
16.30 - 17.30
Problematic
16.00 - 17.00
Akrobatyka sportowa gr. początkująca
17.15 – 18.15
Hip-Hop 7-9 gr. początkująca
17.30 - 18.15
Zumba Kid's
7 +
17.30 - 18.30
Fresh Kid's
17.00 – 18.00
Akrobatyka sportowa gr.zaawansowana
18.30 - 19.30
Zdrowy Kręgosłup
18.15 - 19.15
Zumba Fitness gr.I zajęcia od października
18.30 - 19.30
Trampoliny
18.30 - 19.30
Total Body Workout gr.I
19.30 – 20.30
Hip-Hop 27+
Nowa Grupa trwają zapisy
19.15 - 20.15
Zumba Fitness gr.II zajęcia od października
19.30 - 20.30
Body Fit
19.30 – 20.30
Body Art
20.15 - 21.15
Zdrowy Kręgosłup
Jolanta Lul
20.30 - 21.30
Total Body Workout gr.II

Dyżury trenerów:
☑️ Natalia Stefańska – czwartki 18:15-18:30
☑️ Maciej Brzostowski – wtorki i czwartki 18:00-18:30

 

Plan zajęć - PIĄTEK

SALA ASALA BSALA CSALA D
16.30 - 18.00
B.K. Team
16.15 - 17.15
Bang Bang
16.00 - 17.30
C.T. Young
17.30 - 18.30
Break Dance gr.początkująca
17.15 - 18.15
Hip-Hop 13+ gr. śr.zaawansowana
17.30 - 18.30
Akrobatyka sportowa
Nowy Nabór do 9 lat
18.30 - 19.30 Zumba Fitness gr. początkująca
18.15 - 19.15
TRX gr.początkująca
18.15 - 19.15
Pole Dance gr. początkująca I
18.30 - 19.30
BPU + płaski brzuch
19:30 - 20:30
Kettlebell trwają zapisy
19.30 - 20.30
TRX
19.15 - 20.15
Pole Dance gr. początkująca II
19.30 - 20.30
Metamorfoza 9 edycja

Plan zajęć - SOBOTA

SALA ASALA BSALA CSALA D
11.00 - 12.00 Zajęcia Kreatywne
12.00 - 13.00 Zajęcia Kreatywne

Plan zajęć - NIEDZIELA

SALA ASALA BSALA CSALA D