O nas

Studio Tańca i Fitness BKStep to najbardziej aktywne miejsce na mapie Łomży.
Na salach treningowych, przy ulicy al. Legionów 60B codziennie spotykają się ludzie z pasjami tanecznymi i miłością do sportu.
W ofercie całe spektrum zajęć zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
 
Pod okiem profesjonalnych trenerów formę i umiejętności szlifują dzieci (od 3 lat), młodzież i dorośli. Największą perełką są oczywiście Hip Hop i Breakedance.
To od tych styli tanecznych wszystko się zaczęło i przez lata funkcjonowania BKStep wypielęgnował prawdziwe diamenty – Mistrzów Polski i Świata.
Formacje Hip Hopowe tworzone są dla wszystkich przedziałów wiekowych od najmłodszych 4latków po dorosłych.
Ponad to w Studiu królują latynoskie rytmy na zajęciach Lation Ladies i Zumba Fitness; Bachata Sensual, taniec towarzyski i użytkowy oraz specjalna oferta przygotowująca pary do dnia ślubu.
Dużą popularnością cieszy się również Akrobatyka Sportowa i Pole Dance.
Strefa fitness to m.in. treningi Fit Mama, Kettlebell, Fit & Strong, TRX, Total Body Workout, BPU + Płaski Brzuch, Strong Nation, ABT, Mobility & Stretching, Boks oraz Treningi personalne.
Podopieczni z problemami kręgosłupa odnajdują wytchnienie dla ciała i ducha na zajęciach Pilates i Zdrowy Kręgosłup. 
Natomiast osoby o szczególnych wymaganiach kondycyjnych i dietetycznych przechodzą prawdziwą przemianę podczas specjalnego programu trzymiesięcznej Metamorfozy.
 
Co jeszcze? W Studiu Tańca i Fitness BKStep cały czas co się dzieje – Urodziny Twojego Dziecka, Wykłady prozdrowotne, specjalne Master Classy i Warsztaty Taneczne.

Sprawdź naszą ofertę na www.bkstep.pl lub www.facebook.com/BKStep 

Zapraszamy – al. Legionów 60B, Łomża

tel . 505 287 232