Marek Kisiel

B-boy, tancerz, choreograf, trener fitness, dietetyk, PASJONAT

 

Ukończył instruktorski kurs kwalifikacyjny z dziedziny tańca z wynikiem ogólnym celującym, pod czujnym okiem promotora – Piotra Galińskiego. Absolwent Wychowania Fizycznego na Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (I stopień) oraz Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku (II stopień).

Taniec pulsuje w jego żyłach od najmłodszych lat. Początki to podpatrywanie i naśladowanie ruchów oraz układów na teledyskach hip-hopowy MC Hammera. Mimo, że nie było łatwo, wciąż szukał inspiracji w różnych stylach tanecznych i sposobów na dalszy rozwój. Pomimo wielu sukcesów na turniejach, gdzie występował Jako solista hip- hopowy towarzyszyło mu uczucie, że to nie do końca to. Niedosyt sprawił, że w końcu trafił na break dance. W 2002 roku założył swoją własną ekipę C.T.Group, z którą reprezentował Polskę na “Battle of the year – International” (2008 Niemcy, 2011 Francja). Mistrzowski team zdobył m.in. tytuł: Europen i Word Championship Break Dance Teams w Bremen 2005, Graz 2007, Wiedniu 2008 i 2011, Holandii 2012, Włoszech 2013. Występował również w programach telewizyjnych, min.: Mam talent I i II edycja, Tylko Taniec, Europa da się lubić, Pytanie na śniadanie, Jaka to melodia. Jego działania sprawiły, że stał się pionierem tańca ulicznego w powiecie łomżyńskim.

Wychodzi z założenia ze człowiek uczy się całe życie, dlatego jest częstym uczestnikiem i organizatorem warsztatów tanecznych, fitnessowych oraz dietetycznych.

W 2014 roku rozpoczął swoją przygodę z dietetyką, szkoląc się pod okiem najlepszych m.in.: Jakuba Mauricza i jego zespołu, ekspertów z Medfood, czy też Iwony Wierzbickiej znanej jako Ajwen. Elementem dopełniającym doświadczenie zawodowe stały się kursy i szkolenia fitnessowe. Jego specjalnością są TRXy. Zdobytą wiedzą dzieli się chętnie ze swoimi podopiecznymi, dbając o ich zdrowie, tężyznę fizyczną i dobre samopoczucie.

Dyżury trenera: