Maciej Brzostowski

Z tańcem związany od 2009 r. Od początku swojej drogi tanecznej stawia na wiedzę, którą systematycznie pozyskuje od najlepszych z całego świata, m.in. tancerzy z Kanady, Stanów Zjednoczonych, Wenezueli, Japonii czy Rosji.

Uczestnictwo w wielu warsztatach zaprocentowało błyskawicznym rozwojem i dołączeniem do mistrzowskiej grupy C.T.Group w 2012 r., z którą zdobył najlepsze tytuły i nagrody w turniejach krajowych i międzynarodowych. Rozwijając swój warsztat taneczny, równolegle uczęszczał do Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, której jest absolwentem. W trakcie studiów uzyskał tytuł trenera przygotowania motorycznego, gdzie poznał tajniki usprawniania cech motorycznych, w tym koordynacji, której poświęcił najwięcej uwagi. Wiedza ta w połączeniu z praktyką na sali treningowej pozwoliła zrozumieć problemy, które mogą pojawić się na różnych etapach gimnastycznego zaawansowania.

Dużą dawką inspiracji i informacji był dla niego również wyjazd do Korei Południowej w 2016 r., gdzie przebywał wśród ludzi, dla których taniec jest pracą, a wiedzą podstawą i drogą do sukcesu. Takimi wartościami kieruje się również w swoim życiu.

Nabyte umiejętności i doświadczenie wykorzystuje obecnie prowadząc między innymi zajęcia z Akrobatyki sportowej i Breakdance.

 

Dyżury trenera:
☑️ Maciej Brzostowski – środa 18:00-18:15